Nasi zaufani Partnerzy - poznaj ich!

Zaczęło się od dziewczyn z The Woodpecker. Potem dołączyła Kasia, która osłodziła nam życie w Gajówce i Bartek, który to wszystko uwiecznił na zdjęciach. Grono przyjaciół Gajówki cały czas się poszerza, a łączy nas jedno – pasja do tego, co robimy. Niezwykli ludzie, pełni zaangażowania, z niesamowitymi pomysłami, którzy potrafią naprawdę czynić cuda. Ludzie, z którymi praca to czysta przyjemność i których całym sercem polecamy. Poznaj firmy, które dopełnią organizację Twojego przyjęcia.


DEKORACJE WESELNE I FLORYSTYKA

 The Woodpecker to firma zakochana w stylu rustykalnym, która zawodowo zajmuje się zdejmowaniem organizacyjnych zmartwień z głów osób planujących wesela. Tworzą oprawę florystyczną pełną zieleni i pastelowego nieładu, a w ofercie sklepu oraz wypożyczalni posiadają drewniane dekoracje nadające klimatu podczas ceremonii czy sesji zdjęciowych. To młody zespół, który każdy pomysł Młodej Pary potrafi zamienić w realizację.

http://thewoodpecker.pl/


SŁODKI BUFET

Bo lubię słodzić to słodkie stoły, torty, bezy i inne wypieki, zachwycające nie tylko wyglądem, ale też smakiem. Kasia, w swojej pracy, wykorzystuje same naturalne składniki. Przygotowuje własne masło orzechowe, solony karmel, budynie i dżemy, które stają się podstawą kremów. Maksymalnie angażuje się w przygotowania i dba, aby byli Państwo zachwyceni. Sprawia, że nawet Ci z Państwa Gości, którzy twierdzą, że nie lubią tortów, sięgną po dokładkę.

Profil Bo lubię słodzić na FB


FOTOGRAFIA ŚLUBNA

BR Photography tworzą Tomek i Igor, przyjaciele od najmłodszych lat. Jeszcze zanim zaczęli wspólnie robić zdjęcia, ich wspólną pasją było żeglarstwo. Co roku w wakacje spotykali się na Mazurach i być może właśnie piękno otaczającego świata zainspirowało ich do rozwijania drugiej pasji – fotografii. Niedługo po tym ich drogi skrzyżowały się, w Warszawie, gdzie obaj zamieszkali i postanowili połączyć siły – tak powstało BR Photography.

http://brphotography.pl/

Taniec na miarę

PIERWSZY TANIEC

Z pasją do tańca od dzieciństwa, z blisko dekadą doświadczenia na turniejowym parkiecie i kilkunastoma trofeami na półce – Patrycja postanowiła „przejść na drugą stronę mocy”, czyli wprowadzać w taneczny świat, uczyć kroków, a przede wszystkim zarażać ogromnym zamiłowaniem do tańca. Pomaga w doborze utworu oraz tworzy z Parą Młodą choreografię szytą na miarę. Razem z Patrycją ułożycie wyjątkowy układ, który odzwierciedli Waszą miłość i temperamenty.

Kontakt z Patrycją pod adresem: taniecnamiare@gmail.com

 

TRANSPORT WESELNY

Pan Tadeusz Rozum oferuje niepowtarzalny i wyjątkowy środek transportu dla Młodej Pary, dzięki któremu droga do kościoła lub na salę na zawsze pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości. Przejazdy piękną bryczką to niejedyna atrakcja oferowana przez właściciela. W celu skontaktowania się z Panem Tadeuszem zachęcamy do kontaktu poprzez Facebooka.

Profil Bryczką do ślubu na Facebooku

PRACOWNIA FLORYSTYCZNA

Lovegarden to pracownia florystyczna, która w swoich pracach łączy naturalność i wyjątkowość. Stawiając na lekkie oraz naturalne formy w stylu boho, rustykalnym lub klasycznym, tworzy kompozycje idealne na każdą okazję. Doświadczony team pracowni Lovegarden w postaci florystki i architekta krajobrazu wie, że ślub i wesele mają być wyjątkowe dla Państwa Młodych i z ich pomocą tak właśnie będzie!
 

https://lovegarden.pl/