Basia jest naszą gwiazdą weddingu

Natura to my

Bądźmy blisko natury

Zapraszamy do Gajówki

Gościnność to wrodzona cecha naszej rodziny. Dom pełny najbliższych, suto zastawione stoły, opowiadane anegdoty i przyśpiewki… tak było u nas od zawsze. Taki klimat również pragniemy stworzyć naszym gościom. W Gajówce możecie poczuć się jakbyście znali to miejsce od lat, jakbyście byli u siebie. To właśnie nasza misja.

Jak to robimy? Jesteśmy firmą rodzinną, otwartą na propozycje i marzenia naszych gości. Doradzamy Wam jak najbliższym: z sercem i życzliwością – bo jesteście nam bliscy. Wasz komfort i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem, dlatego do każdej uroczystości podchodzimy bardzo indywidualnie i „szyjemy ją na miarę”. Nie narzucamy godzin od – do, jesteśmy do dyspozycji cały czas, wszystko po to, abyście czuli się jak w domu.

Oferujemy Wam dwie klimatyzowane sale: bankietową na 140 osób oraz połączoną z nią salę taneczną, możecie również zrelaksować się w wygodnych kanapach na tarasie lub na molo nad stawem, uroki naszego krajobrazu najlepiej podziwiać z perspektywy leżaka w strefie chillout. Do dyspozycji najmłodszych gości mamy drewniany plac zabaw i „dmuchańce”, na których mogą się swobodnie wyszaleć.

Organizujemy

Przyjęcia weselne
Komunie
Imprezy plenerowe
Wigilie firmowe
Chrzciny
Imprezy integracyjne
Imprezy okolicznościowe
Wynajem terenu

Oferta skrojona na miarę

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły.
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich planach.